O Figlowisku

FIGLOWISKO to miejsce promujące aktywny wypoczynek połączony z dobrą zabawą. W sezonie zimowym zapraszamy na kryte lodowisko czynne 24 godziny na dobę, o powierzchni tafli lodowej 1100m2. Od wiosny do jesieni proponujemy plac zabaw dla dzieci czynny już od godziny 9:00.

FIGLOWISKO znajduje się w samym centrum Ursynowa – przy Al. Komisji Edukacji Narodowej, tuż przy stacji „Metro Imielin”.

 

LODOWISKO

lodowiskothOd 21 lat lodowisko FIGLOWISKO jest centralnym punktem sportów zimowych Ursynowa. Organizowane są zawody oraz spartakiady szkolne. Dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli realizują tutaj swoje zajęcia sportowe bezpłatnie. Odwiedzają nas również grupy zorganizowane z różnych stron Polski.

Pragniemy podkreślić, że FIGLOWISKO zdobyło laur najbezpieczniejszej ślizgawki rodzinnej w Warszawie. Zapewniamy wspaniałą zabawę i rozrywkę dla całej rodziny.

Organizujemy na lodzie imprezy, a także przyjęcia okolicznościowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy wiele niepowtarzalnych atrakcji, catering oraz profesjonalny serwis fotograficzny.

 

PLAC ZABAW

Największy na Ursynowie PLAC ZABAW przyciąga dzieci do lat 12 wieloma atrakcjami, takimi jak: dmuchane zabawki (zamki, zjeżdżalnie), basen z piłkami, samochodziki, domki, boxer, koszykówka, cymbergaje.

Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

 

KONTAKT

FIGLOWISKO tel.: 504 245 910
WŁAŚCICIEL Andrzej Sławomir Kiełbowicz tel.: 501 601 210
REKLAMA I ORGANIZACJA IMPREZ Joanna Rubaszka tel.: 510 059 012

 

figlowisko mapa dojazdu